Biznes dla firm i osób. Wieloletni.  
Inne wystawiona przez Janusz 2018-03-28 18:09:23  Pozostało -201 dni do końca.
IMP Europa i GSA - stowarzyszenie kilkuset firm z całego świata. Zapraszam tu do trwałego biznesu. Dochód  na udziałach firmy 75 % do 110 % rocznie, czyli pasywny. Czynny -  Własna kopalnia kryptowalut, własna kryptowaluta oparta na złocie i 'bita' w złocie. Udziały dożywotnie dla członków, możliwość budowy biznesu bez ograniczeń. Z polecenia biznesu 10 %. System binarny następne 10 %.  Mnogość wszelkich bonusów i innych.  Z funduszy firmy obecnie budowane jest w Polsce kilka fabryk. Korzystaj i zarabiaj konkretnie. Oferta dla firm jak i osób prywatnych.

   Cena:- 1 zł      Kategoria: Inne, biznes      Miejscowość: Poznań

    IMP Europa i GSA - stowarzyszenie kilkuset firm z całego świata. Zapraszam tu do trwałego biznesu. Dochód na udziałach firmy 75 % do 110 % rocznie, czyli pasywny. Czynny - Własna kopalnia kryptowalut, własna kryptowaluta oparta na złocie i 'bita' w złocie. Udziały dożywotnie dla członków, możliwość budowy biznesu bez ograniczeń. Z polecenia biznesu 10 %. System binarny następne 10 %. Mnogość wszelkich bonusów i innych. Z funduszy firmy obecnie budowane jest w Polsce kilka fabryk. Korzystaj i zarabiaj konkretnie. Oferta dla firm jak i osób prywatnych.

  Skontaktuj się z:  Janusz     
609583837  

  

  

Reklama

REKLAMA

  pozycjonowanie

Copyright © 2011 administrator portalu www.zbywaj.pl. | Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. | BOK| HOME| Dodaj ogłoszenie