Bar Bubbles - zaskakujące połączenie baru i restauracji  
Inne wystawiona przez Bubbles Bar 2018-04-10 10:10:48  Pozostało -136 dni do końca.
Wybieracie się do Warszawy Musicie odwiedzić Bubbles Bar – lokal z pomysłem! Bar plus restauracja? Gastronomia plus rozrywka? Potrafimy to wszystko połączyć. 

Zapraszamy każdego, kto uwielbia swobodną atmosferę. Orzeźwiający drink w gronie znajomych w naszym sezonowym ogródku? Romantyczna kolacja przy szampanie? 

W karcie znajdziecie bogaty wybór szampanów oraz win z całego świata oraz ciekawie skomponowane przekąski. To swobodne miejsce dla gości, którzy doceniają kreatywne pomysły na drinki i dania. 

A już od 27.04 będziemy świętować nadejście majówki, zapraszamy do skorzystania ze specjalnej oferty (ważna do 05.05).

Za jedyne 49 zł nasi goście mogą raczyć się bąbelk
  • Bar Bubbles - zaskakujące połączenie baru i restauracji
   Cena:- 1 zł      Kategoria: Usługi      Miejscowość: Warszawa

    Wybieracie się do Warszawy Musicie odwiedzić Bubbles Bar – lokal z pomysłem! Bar plus restauracja? Gastronomia plus rozrywka? Potrafimy to wszystko połączyć. Zapraszamy każdego, kto uwielbia swobodną atmosferę. Orzeźwiający drink w gronie znajomych w naszym sezonowym ogródku? Romantyczna kolacja przy szampanie? W karcie znajdziecie bogaty wybór szampanów oraz win z całego świata oraz ciekawie skomponowane przekąski. To swobodne miejsce dla gości, którzy doceniają kreatywne pomysły na drinki i dania. A już od 27.04 będziemy świętować nadejście majówki, zapraszamy do skorzystania ze specjalnej oferty (ważna do 05.05). Za jedyne 49 zł nasi goście mogą raczyć się bąbelk

  Skontaktuj się z:  Bubbles Bar     
795770938  

  

  

Reklama

REKLAMA

  pozycjonowanie

Copyright © 2011 administrator portalu www.zbywaj.pl. | Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. | BOK| HOME| Dodaj ogłoszenie