Agencja reklamowa poszukuje odbiorców dla swoich reklam  
Inne wystawiona przez Marjian 2018-09-04 20:05:35  Pozostało -12 dni do końca.
oNiewielka internetowa agencja reklamowa poszukuje odbiorców swoich reklam na terenie całego kraju w zamian za niewielkie wynagrodzenie. 

Praca polegałaby na odbieraniu krótkich wiadomości mailowych i klikanie w linki reklamowe za które odbiorca otrzymuje premie. 

Z naszej strony zainteresowany otrzymuje narzędzia potrzebne do pracy w postaci własnego indywidualnego adresu mailowego na który wysyłane będą reklamy, pomoc oraz inne informacje.

Brak jakichkolwiek zobowiązań. Praca dodatkowa, zdalna z domu. Jeżeli chcesz dorobić dodatkowo parę groszy to zapraszam do kontaktu na adres: marjian88@tlen.pl. W razie pytań również proszę o kontakt.

   Cena:- 99999999,99 zł      Kategoria: Oferty pracy      Miejscowość: Tczew

    oNiewielka internetowa agencja reklamowa poszukuje odbiorców swoich reklam na terenie całego kraju w zamian za niewielkie wynagrodzenie. Praca polegałaby na odbieraniu krótkich wiadomości mailowych i klikanie w linki reklamowe za które odbiorca otrzymuje premie. Z naszej strony zainteresowany otrzymuje narzędzia potrzebne do pracy w postaci własnego indywidualnego adresu mailowego na który wysyłane będą reklamy, pomoc oraz inne informacje. Brak jakichkolwiek zobowiązań. Praca dodatkowa, zdalna z domu. Jeżeli chcesz dorobić dodatkowo parę groszy to zapraszam do kontaktu na adres: marjian88@tlen.pl. W razie pytań również proszę o kontakt.

  Skontaktuj się z:  Marjian     
666999666  

  

  

Reklama

REKLAMA

  pozycjonowanie

Copyright © 2011 administrator portalu www.zbywaj.pl. | Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. | BOK| HOME| Dodaj ogłoszenie